Język polski
Englsih

Blog

Cóż to był za tydzień...

Cóż to był za tydzień – niesamowita bomba energetyczna i moc wsparcia i inspiracji od Was w pierwszej połowie tygodnia. W drugiej części tygodnia ładowałem baterii podczas prac przy kamperze i dzielenia się wiedzą na szkoleniach offroad. Po publikacji mojego posta z prośbą o wsparcie w poszukiwaniu nowych wyzwań, otrzymałem ogrom wsparcia – za co bardzo dziękuje za wszystkie wiadomości, komentarze i polecenia – ogromną Wdzięczność mam!

W poniedziałek cudowny dzień na spotkaniu CX Networking organizowanym przez Justyna Jakubczyk Jakubczyk i Elżbieta Gierczyńska. Moc budowania relacji, wymiany doświadczeń i rewelacyjna dyskusja na temat badania emocji na ścieżce doświadczeń klienta w dodatku z przepięknymi widokami na panoramę Warszawy z 32 piętra hasztag#mWieży – dzięki udostępnieniu biura przez mLeasing Sp. z o.o.. Specjalne podziękowanie dla drużyny pod skrzydłami Anna Witowska.

We wtorek 3 edycja Konferencji X SUMMIT– ogromna dawka wiedzy i inspiracji. Podziękowania za organizację Bartek Matusiak. Weronika Rosiak-Jedz – Podziękowania za pomoc w modyfikacji identyfikatora i za zmotywowanie do pozostawienia feedbacku na wall X SUMMIT – bo dzięki temu wygrałem wspaniały zestaw warsztatowy do mapowania podróży klienta.
Podziękowania dla wszystkich prelegentów – ze szczególnym docenieniem za dzielenie się wiedzą dla Miłosz Wójcik za inspirację w technologię AI. Cały blok FUTURE był bardzo inspirujący za co ogromne podziękowania Katarzyna Anosowicz, Ewa Davenport, Izabela Franke
Super było się spotkać z wieloma osobami Maciej Buś Joanna Hirsz Joanna Szymańska– nie jestem w stanie wszystkich wymienić, ale ogromna wdzięczność na poświęcony czas. Za wszystkie rozmowy w przerwach bardzo dziękuje. Szczególnie dla Katarzyna Chojczak i Marta Kozicka-Trojan za towarzystwo podczas konferencji.
To było niesamowite wydarzenie.

Środę i czwartek spędziłem zupełnie inaczej
W środę skupiłem się nad odbudową mojego auta wyprawowego – Sprinter 4x4, który będzie moim domem na kołach do zwiedzania najdalszych zakątków świata i w nim będę ładował swoje baterie.
Czwartek z kolei – to dzień na off-roadzie – było szkolenie i nauka umiejętności jazdy w terenie dla klientów Extremalne4x4.

A w przyszły tydzień – dzięki prezentowi urodzinowymi od moich bliskich znajomych – spełniam moje marzenie czyli będę podziwiał zmagania kierowców F1 na torze w Barcelonie – zapowiadają się niesamowite emocji z którymi z pewnością się z Wami podzielę.

A Wam jak minął tydzień?